Skip to content

Ground Lamb

Regular price $10.00

Unit price per 

Ground lamb: versatile, easy to use, and loaded with flavor. Use it to make burgers, add to your favorite spagetti meat sauce, cook up some tacos- regardless of the recipe, ground lamb is the perfect fit!

Each package is 1 lb of ground lamb. 

 

Recipes to try: 

Caramelized Onion Lamb Burgers

Close (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Search

Main menu

Shopping Cart

Your cart is currently empty.
Shop now